امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

5 پروژه عمرانی در بخش سیمکان جهرم به بهره‌برداری رسید

  • نوشته شده توسط مدیر ارشد
  • دسته: با مردم
  • بازدید: 279
نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی از بهره‌برداری 5 پروژه عمرانی و آغاز عملیات اجرایی کارخانه گلاب‌گیری در بخش سیمکان جهرم خبرداد.
 

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی ، با اشاره به به‌سازی ۷ کیلومتر جاده پشت‌پر سیمکان با اعتبار ۱۱ ‌میلیارد ریال اظهار داشت: علاوه بر جاده پشت‌پر، ۸ کیلومتر از جاده جهرم به سیمکان در منطقه پیش‌پر این بخش با اعتبار ۱۳ میلیارد به‌سازی و روکش حفاظتی آن به بهره‌برداری رسید.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی از افتتاح طرح آبرسانی به ۸ روستای بخش سیمکان سخن گفت و بیان کرد: با بهره‌برداری از این طرح آبرسانی، ۳ هزار و ۹۰۰ نفر از مردم روستاهای کوشکسار، گودزاغ، کلاکلی، زاغ، محیط‌آب، درویشان، شاغون و دولت‌آباد از آب شرب مناسب بهره‌مند شدند.

وی افزود: این طرح آبرسانی شامل احداث ۸ کیلومتر شبکه داخلی و ۴ باب مخزن زمینی به حجم ۸۰۰ مترمکعب با اعتبار ۹ میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: در روستای کراده این بخش یک کارخانه تولید عرقیات گیاهی با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی کلنگ زنی شد.

رضایی بهره‌برداری از فرستنده دیجیتال روستای آرجویه را از دیگر پروژه‌های افتتاح شده در این بخش دانست.