امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

۴ پروژه در بخش مرکزی جهرم افتتاح و کلنگ‌زنی شد

  • نوشته شده توسط مدیر ارشد
  • دسته: با مردم
  • بازدید: 285

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی از بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۴ پروژه عمرانی در بخش مرکزی این شهرستان سخن گفت.

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی٬ محمدرضا رضایی در حاشیه بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی بخش مرکزی این شهرستان با بیان اینکه منطقه پشت‌کوه در بخش مرکزی جهرم از مناطق محروم این شهرستان است، اظهار داشت: به‌دلیل اسکان اهالی روستاهای منطقه پشت‌کوه جهرم در مناطق صعب‌العبور کوهستانی، از جاده دسترسی مناسبی برخوردار نیستند و امکان تردد را برای آن‌ها مشکل کرده ‌است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: به منظور تسهیل در رفت و آمد مردم این منطقه عملیات اجرایی راه روستایی باغ‌گر به فرشته‌جان به طول ۹ کیلومتر با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال از منابع صندوق توسعه ملی آغاز شد.


وی بهره‌برداری از به‌سازی محور شهر جهرم به منطقه هکان را از دیگر پروژه‌های حوزه راه در بخش مرکزی دانست و تصریح کرد: جاده این محور از شرایط مطلوبی برخوردار نبود که با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به‌سازی شد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوابگاه دانش‌آموزی متوسطه اول و دوم شبانه‌روزی با ظرفیت ۱۵۰ نفر و با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال از محل بنیاد برکت در شهرک شهید دستغیب جهرم کلنگ‌زنی شد.
رضایی افزود: این پروژه در ۳ طبقه با مساحت ۲هزار مترمربع احداث می‌شود که دانش‌آموزان دختر روستاهای کوهک، کردیان و هکان جهرم و شهرستان‌های اطراف از آن بهره‌مند می‌شوند.


نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی از راه‌اندازی مجتمع تولیدفرش دستباف در روستای حسین‌آباد بخش مرکزی جهرم سخن گفت و بیان کرد: این مجتمع در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی و اشتغال‌زایی جهت بانوان با اعتبار ۱۲ میلیاردریال به همت بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.