امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

اعتماد و تکیه بر تفکرات قشر فرهیخته دانشجو در تصمیمات مهم چاره ساز خواهد بود

  • نوشته شده توسط مدیر ارشد
  • دسته: با مردم
  • بازدید: 1706

تصمیمات مهم چاره ساز خواهد بود

 

به منظور بررسی مشکلات دانشگاه های شهرستان و همفکری با دانشجویان نشستی با عنوان مشاورین دانشجویی با حضور دکتر محمد رضا رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده جهرم رضایی در این جلسه با بیان اینکه دانشجو محور پویایی و پیشرفت جامعه است گفت: دانشجویان پرچمدار علم٬ عمل و ترسیم گر افق چشم اندازه آینده کشور اند.

نماینده جهرم افزود: اعتماد و تکیه بر تفکرات قشر فرهیخته دانشجو در تصمیمات مهم چاره ساز خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس خواستار اهتمام بیشتر دانشجویان به مسائل جامعه و دانشگاه شد و بیان کرد: دانشجویان در سرنوشت جامعه نقش کلیدی دارند و با بصیرت در صحنه های اجتماعی حضور می یابند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس   با اشاره به وضعیت موجود دانشگاه های شهرستان جهرم گفت: مسائل و مشکلاتی در دانشگاه ها در زمینه امکانات آموزشی٬ رفاهی و دیگر موارد وجود دارند که با مشاوره دانشجویان و مسئولین قابل بهبود است.

وی افزود: از ابتدای خدمتگزاری در مجلس شورای اسلامی توجه به قشر جوان و دانشجو در برنامه کاری بوده و با ایجاد گروه های مشاورین جوان و دانشجویی همواره تفکرجوان راه گشای امورات پیگیری شده بوده است.

این نماینده مردم در مجلس توسعه فضاهای آموزشی و آزمایشگاهی٬ گسترش تحصیلات تکمیلی و رشته های متناسب با بازارکار را از جمله اقدامات انجام گرفته در دانشگاه های شهرستان دانست.

در ادامه تنی چند از دانشجویان به بیان مشکلات موجود در دانشگاه ها و ارائه راهکار پرداختند.