امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

بررسی عملکرد مجموعه وزارت راه در بارش برف اخیر / آخوندی و معاونانش گزارش عملکرد می دهند

  • نوشته شده توسط مدیر ارشد
  • دسته: جلسات
  • بازدید: 230

رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی مشکلات حادث شده برای بزرگراه ها و فرودگاه های کشور پس از بارش ۳۰ سانتی متری برف با حضور آخوندی و معاونان وی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی از حضور وزیر راه و شهرسازی در جلسه هفته آتی کمیسیون عمران مجلس خبر داد و گفت: ناکارآمدی وزارت راه و شهرسازی در مدیریت بارش برف و مشکلات حادث شده برای بزرگراه ها و فرودگاه ها سبب شده که از آخوندی برای حضور در کمیسیون عمران مجلس دعوت شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از مدیریت و عملکرد ضعیف مجموعه وزارت راه و شهرسازی در بارندگی اخیر، افزود: متاسفانه ناتوانی مجموعه این وزارتخانه در مدیریت 30 سانتی متر برف مشکلات عدیده ای را برای مردم رقم زده است.

بارش 30 سانتی متر برف کشور را مختل کرد

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه بارش 30 سانتی متر به ایجاد اختلال در همه سطوح منجر شد، ادامه داد: با بارش 30 سانتی متر برف در کشور بزرگراه ها مسدود، قطارها متوقف و همه پروازها کنسل شده است و متاسفانه این موارد وجه مدیریت در ایران را زیرسوال برده است.

وی با بیان اینکه فرودگاه امام خمینی به عنوان یک برند در کشور ما در این بارش اخیر بی نهایت ضعیف عمل کرد، تصریح کرد: متاسفانه فرودگاه های ما بعد از چند روز هنوز به حالت قبل برنگشته اند.

امکانات و تجهیزات سازمان راهداری بررسی می شود

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در نشستی که در روز شنبه (14 بهمن ماه) برگزار خواهد شد مسئولان حوزه راه وزارت راه و شهرسازی نیز حضور خواهند داشت.

به نقل از خانه ملت وی افزود: باید با بررسی امکانات و تجهیزات موجود ایرادات وارده به عملکرد دستگاه های مسئول از جمله سازمان راهداری مورد بررسی واقع شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در جلسه مذکور مسئولان مربوطه باید گزارش دقیقی از کم کاری ها و مشکلات ایجاد شده به کمیسیون بدهند./