امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

پیام تسلیت رضایی کوچی در پی سانحه تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری و تانکر سوخت

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 37
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پیامی مصدومیت و از دست دادن تعدادی از هموطنان در برخورد اخیر نفتکش و اتوبوس مسافربری در در محور کاشان - نطنز را تسلیت گفت.
 
 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی در گفت‌وگو خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،گفت: مصدومیت و از دست دادن تعدادی از هموطنان در برخورد اخیر نفتکش و اتوبوس مسافربری در در محور کاشان - نطنز مایه تأسف و تألم گردید.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تکرار سوانح مشابه برای اتوبوس های حامل سربازان شریف، دانش آموزان عزیز هرمزگانی، زائران کشورهای همسایه و مسافرین در محورهای چالوس، قم و سنندج مطالبه به حق جامعه و افکار عمومی و ضرورت پاسخگویی دست اندرکاران را پررنگ نموده است و بایستی نحوه کنترل صلاحیت های رانندگی و فنی خودرویی، استانداردهای ناوگان، کنترلهای جاده ای، تعریف و اعمال محدودیت های عبور و مرور بالاخص برای محموله های خطرناک و امداد و نجات مورد بررسی دقیق قرارگیرد.

رضایی کوچی در پایان تصریح کرد: بر این اساس کمیسیون عمران درهفته آتی به موضوع ورود و نتایج بررسی را به نظر ملت شریف و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهد رساند.


محمدرضا رضایی
رئیس کمیسیون عمران