امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

تأمین لاستیک، شرط اصلی برای افزایش نیافتن قیمت بلیط اتوبوس اربعین/نشست ویژه کمیسیون عمران برای تعیین تکلیف مباحث مرتبط با ایام اربعین

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 39

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، در صورتی که لاستیک اتوبوس ها تأمین شود، قیمت بلیط اتوبوس به سمت مرزها در ایام اربعین افزایش نمی یابد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره افزایش 50 درصدی قیمت بلیط اتوبوس به سمت مرزها در ایام اربعین، گفت: اخیرا جلسه ای با حضور متولیان ستاد اربعین برگزار و مقرر شد که نرخ بلیط اتوبوس به سمت مرزها نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته عدم تغییر قیمت بلیط اتوبوس یک شرط داشت و آن هم این بود که دستگاه ها و وزارتخانه های مرتبط، لاستیک مورد نیاز اتوبوس ها را تأمین کنند تا نرخ بلیط اتوبوس اربعین تغییر نکند، از این رو ملاک اصلی برای تحقق این مسئله تأمین لاستیک است.

وی گفت: اگر لاستیک اتوبوس ها از سوی وزارت صنعت و راه تأمین شود، اتوبوس ها و تعاونی ها مجاز به افزایش قیمت بلیط اتوبوس به سمت مرزها در ایام اربعین نیستند.

به نقل از خانه ملت رئیس کمیسیون عمران مجلس از نشست ویژه این کمیسیون برای تعیین تکلیف مباحث مرتبط با ایام اربعین خبر داد و گفت: امروز جلسه ای باحضور متولیان در این کمیسیون برگزار شده و تصمیمات نهایی برای برگزاری هر چه بهتر پیاده روی اربعین اتخاذ می شود.