امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

ورود کمیسیون عمران به پرونده تخلفات احتمالی اتوبوس‌های اربعین/نشست ویژه با حضور مسئولان راهداری

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 30
رئیس کمیسیون عمران مجلس از ورود این کمیسیون به پرونده تخلفات احتمالی اتوبوس‌های اربعین و موضوع گرانی بلیط اتوبوس خبر داد.
 
 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی خانه ملت، با اشاره به انتقادات مطرح شده درباره افزایش چشمگیر قیمت بلیط اتوبوس در مرزهای شرقی و سرگردانی زائران اربعین به علت بالا بودن قیمت بلیط، گفت: اگر رانندگان اتوبوس خارج از تعرفه تعیین شده از سوی دستگاههای مربوطه، قیمت را بالا برده باشند، این اقدام تخلف بوده و دستگاه های ذی ربط باید با متخلفان برخورد کنند.

کمیسیون عمران مجلس تمام گزارش ها عملکرد دستگاه ها را مورد بررسی قرار می دهد

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا کمیسیون عمران مجلس تمام گزارش ها و مستندات درباره عملکرد دستگاه ها را مورد بررسی قرار می دهد و اگر اعضای کمیسیون به این نتیجه برسند، که دستگاهی قصور و کوتاهی کرده، به آن ها تذکرات قانونی داده خواهد شد.

نشست ویژه کمیسیون عمران مجلس برای بررسی روند خدمات رسانی به زائران اربعین

وی از نشست ویژه کمیسیون عمران مجلس برای بررسی روند خدمات رسانی به زائران اربعین خبر داد و افزود: این نشست با حضور مسئولان راهدارای و وزارت راه و شهرسازی برگزار خواهد شد و در این جلسه مسئولان مربوطه گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته در ارائه خدمات به زائران و همچنین نحوه قیمت گذاری و فروش بلیط اتوبوس ارائه خواهند کرد.

بررسی کیفیت خدمات، قیمت بلیط و تعداد اتوبوس های اربعین در کمیسیون عمران مجلس

به نقل از خانه ملت رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: قطعا تمام موارد در بحث حمل و نقل ریلی در ایام اربعین به ویژه قیمت بلیط، کیفیت خدمات ارائه شده اتوبوس ها، تعداد اتوبوس های فعال برای تردد زائرین و همچنین موضوعی که در رسانه ها مطرح شد، مبنی بر سرگردانی زائران در مرز مهران به علت قیمت های بالای بلیط اتوبوس ها، مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت.