امروز شنبه, 04 اسفند 1397 - Sat 02 23 2019

منو

آیا پرداخت دیه جانباختگان سانچی به علت تحریم ها متوقف شده است؟

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 37
رئیس کمیسیون عمران مجلس توضیحاتی را درباره روند پرداخت دیه جانباختگان سانچی به خانواده هایشان ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به برخی از ابهامات مطروحه در رسانه های اجتماعی مبنی بر قطع روندپرداخت دیه به خانواده جانباختگان سانچی به علت اعمال تحریم های آمریکا علیه ایران، گفت: چنین مسئله به هیچ وجه موضوعیت و صحت ندارد.

وزارت تعاون هر چه سریع تر دیه جانباختگان کشتی سانچی را پرداخت کند

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به طور حتم مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید هر چه سریع تر حقوق و دیه جانباختگان کشتی سانچی را به خانواده آن ها پرداخت کنند.

تحریم های آمریکا بهانه قابل قبولی برای عدم پرداخت دیه به خانواده های جانباختگان سانچی نیست

وی تصریح کرد: قطعا اعمال تحریم های آمریکا علیه ایران بهانه قابل قبولی برای عدم پرداخت دیه به خانواده های جانباختگان سانچی نیست و این مسئله هر چه سریع تر باید صورت گیرد، البته طبق اطلاعات واصله اقدامات خوبی در این عرصه صورت گرفته است.

کمیسیون عمران با جدیت پرداخت دیه جانباختگان کشتی سانچی را دنبال می کند

رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: قطعا از هر طریق ممکن باید دیه جانباختگان کشتی سانچی پرداخت شود و کمیسیون عمران مجلس با جدیت پیگیر این مسئله خواهد بود.

شانزدهم دی ماه پارسال یک کشتی فله بر چینی حامل 64 هزار تن گندم در سواحل شانگهای چین به نفتکش ایرانی سانچی که حامل بیش از 130 هزار تن میعانات گازی بود، برخورد کرد که در پی آن 32 سرنشنین این نفتکش (30 ایرانی و 2 بنگلادشی) جان باختند./