امروز شنبه, 04 اسفند 1397 - Sat 02 23 2019

منو

پایانه جدید فرودگاه جهرم تا 6ماه دیگر به بهره برداری می رسد

  • نوشته شده توسط پویا
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 27

 نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات ساخت پایانه جدید فرودگاه جهرم به مرحله سقف گذاری رسیده و تا 6 ماه دیگر این مکان به بهره برداری می رسد.

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی سه‌ شنبه در گفت‌ و گو با ایرنا با تاکید بر پیشرفت سریع تر پایانه فرودگاه جهرم افزود: این پایانه با زیربنای یک هزار و 500 مترمربع در دست احداث است. 
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به لزوم تامین زیرساخت‌ها و افزایش امکانات در فرودگاه جهرم، بحث توسعه و تجهیز این فرودگاه را در دستور کار داریم.
رضایی کوچی همچنین با اشاره به نشستی که دوازهم آذر ماه جاری با مسئولان دانشگاه آزاد کشور و سازمان زمین و مسکن برای توسعه فرودگاه جهرم داشت، گفت: برای توسعه فرودگاه جهرم، بخشی از اراضی سایت دانشگاه آزاد جهرم به ازای هر هکتار 650میلیون ریال فروخته خواهد شد.
نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی بتازگی به اتفاق مه آبادی، رئیس هیات‌ مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و شماری از مسئولان ذی ربط از بخش‌های مختلف فرودگاه جهرم بازدید کردند و از نزدیک در جریان پیشرفت طرح ‌های عمرانی در دست ساخت این فرودگاه از جمله پایانه جدید قرار گرفتند.
شهرستان جهرم در فاصله 193کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.