امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز درباره پرداخت سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس هشدار داده بود

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 23

رییس کمیسیون عمران مجلس گفت : کمیسیون عمران مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز اخطار داد که اگر سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس از فروش گاز را به موقع و کامل پرداخت نکند تخلفشان را مورد برخورد قرار خواهد داد و آنها متعهد به پرداخت اعتبار سامانه‌های گرمایشی مدارس شدند اما باز این اتفاق دردناک تکرار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی‌ رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس  اظهار داشت: سه دختر عزیز زاهدانی ما در آتش بی‌کفایتی سوختند. این درام که پاره‌های تنمان در مدارس یا بلرزند یا بسوزند، باید زودتر از کشور ما رخت بربندد.

رضایی کوچی عنوان کرد: حدود سه ماه قبل کمیسیون عمران مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز اخطار داد که اگر سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس از فروش گاز را به موقع و کامل پرداخت نکند تخلفشان را مورد برخورد قرار خواهد داد.

وی افزود: این مسئولان دوبار به کمیسیون احضار شده و با آنها تعیین تکلیف کرده بودیم و آنها متعهد به پرداخت اعتبار سامانه‌های گرمایشی مدارس شدند اما باز این اتفاق دردناک تکرار شد.

به گزارش فارس وی تصریح کرد: دیگر کوتاهی قابل اغماض نیست و بنده به اتفاق آقای یارمحمدی نماینده زاهدان با اعمال ماده 234 مسئولان مقصر را به دادگاه پارلمانی خواهیم کشاند.