امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

مسئولان مقصر در آتش‌سوزی دختران زاهدانی را به دادگاه پارلمان خواهیم کشاند

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 14

رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریج کرد: حدود سه ماه قبل کمیسیون عمران مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز اخطار داد که اگر سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس از فروش گاز را به موقع و کامل پرداخت نکند تخلفشان را مورد برخورد قرار خواهد داد.

 

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی محمدرضا رضایی کوچی،  در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: سه دختر عزیز زاهدانی ما در آتش بی‌کفایتی سوختند. این درام که پاره‌های تنمان در مدارس یا بلرزند یا بسوزند، باید زودتر از کشور ما رخت بربندد.

رضایی کوچی عنوان کرد: حدود سه ماه قبل کمیسیون عمران مجلس به وزارت نفت و شرکت گاز اخطار داد که اگر سهم ایمن سازی سامانه های گرمایشی مدارس از فروش گاز را به موقع و کامل پرداخت نکند تخلفشان را مورد برخورد قرار خواهد داد.

وی افزود: این مسئولان دوبار به کمیسیون احضار شده و با آنها تعیین تکلیف کرده بودیم و آنها متعهد به پرداخت اعتبار سامانه‌های گرمایشی مدارس شدند اما باز این اتفاق دردناک تکرار شد.

وی تصریح کرد: دیگر کوتاهی قابل اغماض نیست و بنده به اتفاق آقای یارمحمدی نماینده زاهدان با اعمال ماده 234 مسئولان مقصر را به دادگاه پارلمانی خواهیم کشاند.