امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به «کمپین #همه برپا با شعار کلاس گرم _ مدرسه امن» پیوست

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 18

محمدرضارضایی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به منظور مشارکت در طرح تأمین سیستم های گرمایشی استاندارد مدارس کشور به «کمپین #همه‌برپا با شعار کلاس‌گرم – مدرسه امن» پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تجهیز مدارس در جهت تأمین امنیت و سلامت دانش‌آموزان، بیان کرد: فراهم آوردن  محیطی امن برای تحصیل دانش‌آموزان، حداقل اقدامی است که باید در راستای ارتقای نظام آموزشی کشور انجام شود و به همین دلیل استاندارد سازی سیستم گرمایش مدارس یک ضرورت است که باید به سرعت اجرایی شود.

محمدرضا رضایی با استقبال از راه اندازی «کمپین #همه برپا»، از آمادگی آحاد جامعه برای همراهی با خیّرین  در اجرای این طرح خبر داد و افزود: در هر موضوعی که خیّرین نیک اندیش وارد عمل شده‌اند به نتیجه رسیده‌ایم و در بحث تأسیسات گرمایشی استاندارد مدارس نیز با مشارکت خیّرین نتایج مناسبی بدست خواهد آمد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تشکر از جامعه خیّرین مدرسه‌ساز برای راه‌اندازی این کمپین و همراهی سازمان نوسازی مدارس، گفت: هر چند مقاوم‌سازی مدارس یک اقدام اساسی است ولی نیاز امروز برخی فضاهای آموزشی و به همین دلیل اجرای این کمپین کاملاً موضوعیت و ضرورت دارد.

وی با اعلام خبر پیوستن خود به این کمپین، خاطرنشان کرد: امیدوارم با مشارکت خیّرین و مردم این کمپین بتواند بخشی از مشکلات مدارس به ویژه در مناطق محروم را مرتفع کند.