امروز چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - Wed 01 23 2019

منو

پرونده حادثه سانچی روی میز کمیسیون عمران مجلس/برگزاری نشست ویژه برای بررسی تمام ابعاد حادثه

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 13

رئیس کمیسیون عمران مجلس از نشست مشترک اعضای این کمیسیون با مسئولان دستگاههای مرتبط برای بررسی ابعاد مختلف حادثه سانچی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرا رسیدن سالگرد حادثه سانچی، گفت: 16 دی ماه سال گذشته حادثه سانچی رخ داد که در پی آن 32 نفر از پرسنل این کشتی نفت کش جان باختند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی مسائل و موضوعات مختلفی درباره حادثه سانچی وجود دارد که باید به تمام این ابهامات پاسخ داده شود.سرنوشت اجساد شهدای سانچی، دلایل و عوامل بروز حادثه کشتی و نقش مسائل ایمنی در بروز این حادثه، وضعیت دریافت غرامت و خسارت جانی و مالی نفتکش سانچی بخشی از موضوعاتی است که باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از نشست مشترک اعضای این کمیسیون با مسئولان شرکت ملی نفتکش و مسئولان دیگر دستگاههای مرتبط خبر داد و گفت: این نشست دو هفته آینده و پس از هفته سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه برای بررسی ابعاد مختلف حادثه سانچی برگزار می شود./