امروز شنبه, 04 اسفند 1397 - Sat 02 23 2019

منو

رضایی کوچی: ورود کمیسیون عمران به پرونده ابهامات اقتصادی شرکت فرودگاه‌ها

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 19
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح تفحص از شرکت فرودگاه ها روز دوشنبه بررسی و در نهایت تقاضاکنندگان طرح تفحص اعلام می‌کنند که مُصر به اجرای طرح بوده یا اینکه از ادامه آن انصراف می دهند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی،محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خانه ملت، از ورود کمیسیون عمران مجلس به پرونده عملکرد اقتصادی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خبر داد و گفت: طرح تحقیق و تفحص از این حوزه توسط تعدادی از نمایندگان مجلس کلید زده شده و  در این کمیسیون در حال رسیدگی است.

 

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاکنون یک نشست با حضور رئیس شرکت فرودگاه ها و مسئولان مربوطه برای بررسی ابعاد مختلف طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در کمیسیون عمران مجلس برگزار شده و نمایندگان متقاضی طرح تفحص و مدیران این شرکت توضیحات خود را ارائه کرده اند.

طرح تفحص از شرکت فرودگاهی فردا تعیین تکلیف می شود

وی گفت: در شرایط کنونی نمایندگان متقاضی طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاهی در حال بررسی مستندات و گزارش های ارائه شده از سوی این شرکت هستند و قرار است که این طرح تفحص روز دوشنبه با حضور نمایندگان، مدیران شرکت و مسئولان سازمان بازرسی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در نهایت تقاضاکنندگان طرح تفحص اعلام کنند که مصر به اجرای طرح بوده یا اینکه از ادامه آن انصراف می دهند.

محورهای 15گانه طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها

شفاف سازی قراردادهای مرتبط با فرودگاه ها، نحوه اجرای مناقصات و نحوه واگذاری پارکینگ و C.I.P از مهم ترین دغدغه های نمایندگان برای کلید زدن طرح تحفص از شرکت فرودگاهی است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، 15 محور اصلی دارد، ادامه داد: شفاف سازی قراردادهای مرتبط با فرودگاه ها، نحوه اجرای مناقصات و نحوه واگذاری پارکینگ و C.I.P از مهم ترین دغدغه های نمایندگان برای کلید زدن طرح تحفص از شرکت فرودگاهی است.

بخشی از ابهامات اقتصادی به مدیریت سابق شرکت فرودگاه ها بر می گردد

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: البته ابهامات و موضوعات مطروحه درباره عملکرد اقتصادی شرکت فرودگاه ها تنها مرتبط با مدیریت کنونی این شرکت نیست، بلکه بسیاری از محورها مربوط به مدیران سابق و سال های گذشته است./

پایان پیام