امروز شنبه, 04 اسفند 1397 - Sat 02 23 2019

منو

برخوردار پنداشتن فارس مشکلاتی برای این استان ایجاد کرده است

  • نوشته شده توسط خبرنگار
  • دسته: رسانه
  • بازدید: 9

نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: وجود این نگاه در بین اکثر دولتمردان که فارس استانی برخوردار است مشکلات بسیاری را برای این استان ایجاد کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی،محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس ، شنبه در گارگروه اشتغال فارس در شیراز افزود: امروز وقتی نام فارس و شیراز با گل و بلبل آورده می شوند عده ای می گویند که شهر گل و بلبل که مشکل و کمبودی ندارد و همه چیز مهیا است.
او ادامه داد: چنین نگاهی که از ابتدا در دولت های مختلف وجود داشته امروز نیز همچنان بعد از 40 سال وجود دارد و باعث شده که این استان از اعتباراتی که حق آن بوده و می بایست دریافت می کرده بی بهره بماند.
وی اظهار داشت: استان فارس امروز با مشکل جدی کم آبی و خشکسالی مواجه است و در آینده نزدیک این مشکل به بحران تبدیل خواهد شد و اگر نتوانیم آب دریا را برای مصرف آشامیدنی، کشاورزی و صنعت به استان بیاوریم این بخش ها با مشکل جدی مواجه خواهند شد و هیچ سرمایه گذاری هم به این استان نخواهد آمد.
به گزارش ایرنا، رضایی کوچی بیان کرد: فارس یک استان کشاورزی است و خشکسالی اقتصاد این استان را دچار مشکل و بحران کرده است.